UMV0G470MFD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0G470MFD1TP
UMV0G470MFD1TP Hakkında
UMV0G470MFD1TP, Nichicon tarafından üretilen 47µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through hole montaj tipi radial konfigürasyonda bulunur. Geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi tanımlanmıştır. 120 Hz'de 36 mA ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, düşük voltaj güç kaynakları, ses devreleri, zamanlama ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V