UMV0G220MFD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0G220MFD1TP
UMV0G220MFD1TP Hakkında
Nichicon UMV0G220MFD1TP, 22 µF kapasitanslı, 4V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 33 mA, 120 Hz'de 22 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük voltaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. (Not: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır - Obsolete)
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V