UMT1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1V4R7MDD
UMT1V4R7MDD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UMT1V4R7MDD, 4.7 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile çalışan bu radial montajlı bileşen, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen kondansatör, 1000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilemektedir. 10 kHz'de 22.5 mA ripple akım ve 120 Hz'de 15 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole (radial can) kasa tipinde sunulan bu kondansatör, polarize tipte bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V