UMT1HR47MDD1TP
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1HR47MDD1TP
UMT1HR47MDD1TP Hakkında
Nichicon UMT1HR47MDD1TP, 0.47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj rating'i ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj türüyle radial konfigürasyonda sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi ve ±20% toleransı bulunmaktadır. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 5.7 mA ve 120 Hz'de 3.8 mA olarak belirtilmiştir. Eski tasarımlara yönelik bir parça olarak not edilmiştir ve yeni tasarımlarda kullanılması önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V