UMT1HR33MCD2
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1HR
UMT1HR33MCD2 Hakkında
Nichicon UMT1HR33MCD2, 0.33µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 4.8 mA ve 120 Hz'de 3.2 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole bağlantıları ile PCB'lere kolayca monte edilebilir. Eski tasarımlar için kullanılan bu komponentin yerini yeni ürünlerle değiştirmeniz önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V