UMT1HR22MCD2TP
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1HR22MCD2TP
UMT1HR22MCD2TP Hakkında
Nichicon UMT1HR22MCD2TP, 0.22µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim için tasarlanmış bu radyal bağlantılı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 1000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu kondansatör, 10 kHz'de 3.9 mA ve 120 Hz'de 2.6 mA ripple akımı karakteristikleri gösterir. Eski tasarımlar için üretim yapılmamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.9 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V