UMT1H4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1H
UMT1H4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT1H4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial, can paket tipinde through-hole montajına uygun bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 1000 saatlik ömür 105°C'de garantilidir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, zaman sabiti devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, 10 kHz'de 28.5 mA ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. Bileşen, Nichicon tarafından üretimi sonlandırılmış olup, yerine daha yeni modeller tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V