UMT1H2R2MDD1TE
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1H
UMT1H2R2MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT1H2R2MDD1TE, 2.2 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'ı ile tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 1000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 10 kHz'de 16.5 mA ripple current taşıyabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V