UMT1H0R1MCD2TP
CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1H
UMT1H0R1MCD2TP Hakkında
Nichicon UMT1H0R1MCD2TP, 0.1 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. ±20% tolerans ile karakterize edilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saat yaşam süresi sunar. Ripple akımı 10 kHz'de 1.5 mA, 120 Hz'de 1 mA olarak belirtilmiştir. Radial Can paketlemesiyle sunulan komponent günümüzde yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V