UMT1H010MDD1TE
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1H
UMT1H010MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT1H010MDD1TE, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole radial montaj tipinde, 105°C'de 1000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 9.3 mA ve 120 Hz'de 6.2 mA ripple current değerleri bulunmaktadır. Gücü azaltmanız gereken devrelerde filtreleme, coupling ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Ürün üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V