UMT1E330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1E330MDD1TE
UMT1E330MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT1E330MDD1TE, 33 µF kapasitansla radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. ±20% toleransla üretilen kondansatör, 105°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Through Hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Anahtarlama kaynakları, güç yönetimi devreleri, filtreleme ve depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısı nedeni ile doğru polaritesi ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V