UMT1E220MDD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1E220MDD1TP
UMT1E220MDD1TP Hakkında
Nichicon UMT1E220MDD1TP alüminyum elektrolitik kondansatörü, 22 µF kapasitans ve 25V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere diğer bileşenlerle birlikte entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 1000 saat yaşam süresi ile güvenilir çalışma sağlar. ±20% toleransı, 57 mA @ 10 kHz high frequency ripple current ve 38 mA @ 120 Hz low frequency ripple current değerleri ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtre devreleri ve DC-DC converter uygulamalarında tercih edilir. Radial can paket tipi kompakt tasarımlar için idealdir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 57 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V