UMT1A470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1A470M
UMT1A470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMT1A470MDD1TP, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltajda çalışır ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığını destekler ve 105°C'de 1000 saat ömür süresi özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 46 mA ripple current özelliğiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynağı filtrasyonu, sinyal işleme ve zaman sabitleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Polarize kondansatör olması sebebiyle kutupluluğa dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V