UMT1A220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT1A220MDD1TE
UMT1A220MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT1A220MDD1TE, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltajda çalışan bu radial paket kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 1000 saatlik ömrü vardır. Through-hole montaj tipine sahip olan UMT1A220MDD1TE, 120 Hz'de 27 mA ve 10 kHz'de 40.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Elektrik beslemesi filtreleme, zaman gecikmesi ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılan bu kondansatör polar yapıdadır. Komponentin üretim durumu kullanım dışı (obsolete) olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V