UMT0J101MDD1TE
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT0J101MDD1TE
UMT0J101MDD1TE Hakkında
Nichicon UMT0J101MDD1TE, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı destekleyen radyal can paketinde sunulan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür süresine sahiptir. 10 kHz yüksek frekans ripleinde 90 mA ve 120 Hz düşük frekans ripleinde 60 mA kapasiteye sahiptir. -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığı, çeşitli endüstriyel ve tüketici uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V