UMT0G470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT0G470MDD
UMT0G470MDD Hakkında
Nichicon UMT0G470MDD, 47 µF kapasitansı ve 4V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 36 mA ripple current (120 Hz) özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, düşük voltaj devrelerinde güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında kullanılan bir komponenttir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile montaj gerekmektedir. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V