UMT0G330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMT0G330MDD1TP
UMT0G330MDD1TP Hakkında
Nichicon UMT0G330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V rated voltage ile çalışan bu radial through-hole bileşeni, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, 10 kHz'te 45 mA ve 120 Hz'te 30 mA ripple current değerlerine dayanabilir. Analog devreler, güç kaynakları, filtreleme ve decoupling uygulamalarında kullanılabilir. Ürün üretimden kaldırılmış (obsolete) olup, mevcut stoklarda bulunabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V