UMR1H2R2MCD2
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMR1H2R2MCD2
UMR1H2R2MCD2 Hakkında
Nichicon UMR1H2R2MCD2, 2.2 µF kapasitanslı 50V voltaj dereceli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahiptir. Ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 19.5 mA, 120 Hz'de 13 mA'dir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, sinyal işleme ve zaman sabitesi uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V