UMR1H220MDD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UMR1H220MDD1TP
UMR1H220MDD1TP Hakkında
Nichicon UMR1H220MDD1TP, 22 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir. 2000 saat yaşam ömrüne sahiptir. 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devreler ile filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Mevcut durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V