UMR1E470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMR1E470MDD1TP
UMR1E470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMR1E470MDD1TP, 47µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile, 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Anahtarlanmış güç kaynakları, filtre devreleri ve zaman sabitleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V