UMR1C100MCD2
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMR1C100MCD2
UMR1C100MCD2 Hakkında
Nichicon UMR1C100MCD2, 10 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saatlik ömrü garantilenir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, 10 kHz'de 27 mA ripple akımına ve 120 Hz'de 18 mA ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V