UMR1A470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMR1A470MDD
UMR1A470MDD Hakkında
Nichicon UMR1A470MDD, 47 µF kapasitesi ve 10V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve dekouplama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V