UMR0J221MDD1TP
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMR0J221MDD1TP
UMR0J221MDD1TP Hakkında
Nichicon UMR0J221MDD1TP, 220 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltajında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 165 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple current toleransı vardır. ±20% kapasite toleransı ile üretilmiştir. Şu anda Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V