UMP1V2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1V2R2MDD
UMP1V2R2MDD Hakkında
Nichicon UMP1V2R2MDD, 2.2 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipi ile sunulan bu bi-polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. 10 kHz'de 12.6 mA ve 120 Hz'de 8.4 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart uygulamalar için uygun seçimdir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V