UMP1V100MDD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1V100MDD1TE
UMP1V100MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1V100MDD1TE, 10 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ratingine sahip olan bu bileşen, radial through-hole montaj tipiyle PCB'lere direkt olarak lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliğiyle her iki yönde kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisinde genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 43.5 mA, 120 Hz'de 29 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile standart hassasiyette üretilmiştir. Lojistik ve destek amacıyla arşiv ürün olarak sınıflandırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 43.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 29 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V