UMP1HR22MDD1TP
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1HR22MDD1TP
UMP1HR22MDD1TP Hakkında
Nichicon UMP1HR22MDD1TP, 0.22µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile ürün, 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilemektedir. Through Hole montaj tipi sayesinde konvansiyonel PCB tasarımlarına entegre edilebilir. 10 kHz'de 3mA ve 120 Hz'de 2mA ripple akımı taşıyabilen bi-polar yapı, filtre, bypass ve zaman belirleme devreleri başta olmak üzere birçok elektronik uygulamada tercih edilir. Bileşen şu anda Discontinued konumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V