UMP1HR22MDD1TE
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1HR22MDD1TE
UMP1HR22MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1HR22MDD1TE, 0.22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial through-hole montaj tipinde ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saatlik ömür @ 85°C sağlar. 10 kHz'de 3 mA, 120 Hz'de 2 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, filtreleme, decoupling ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V