UMP1H2R2MDD1TP
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1H2R2MDD1TP
UMP1H2R2MDD1TP Hakkında
Nichicon UMP1H2R2MDD1TP, 2.2 µF kapasitansına sahip bi-polar alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kasa tipi olan bu bileşen through-hole montaja uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 10 kHz'de 19.5 mA ve 120 Hz'de 13 mA ripple current değerlerine karşılık gelir. Endüstriyel elektronik ve tüketici uygulamalarında filtering, decoupling ve timing devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Parça durumu kullanım dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V