UMP1H010MDD1TE
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1H010MDD1TE
UMP1H010MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1H010MDD1TE, 1 µF kapasitansına sahip radial konnektörlü alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saat ömür (85°C'de) sunmaktadır. Through Hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. Düşük frekans (120 Hz) uygulamalarında 8.4 mA, yüksek frekans (10 kHz) uygulamalarında 12.6 mA ripple akım toleransı vardır. Bi-polar yapı özellikleri ile çeşitli devre tasarımlarında kullanılabilir. Parça durumu kullanım dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V