UMP1E100MDD1TE
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1E100MDD1TE
UMP1E100MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1E100MDD1TE, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB tasarımlarına uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür spesifikasyonuna sahiptir. ±20% toleransla üretilmiş bu kondansatör, 120 Hz'de 27 mA ve 10 kHz'de 40.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Düşük gerilim uygulamaları, filtre devreleri ve dekouple işlemleri için uygulanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 40.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V