UMP1C330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1C330MDD1TE
UMP1C330MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1C330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilenmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 73.5 mA @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 49 mA @ 120 Hz değerlerindedir. Genel amaçlı uygulamalarda, audio devreleri, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılmaya uygundur. Bi-polar yapısı sayesinde AC ve DC uygulamalarında tercih edilebilir. Ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 73.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 49 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V