UMP1A330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP1A330MDD1TE
UMP1A330MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP1A330MDD1TE, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can paket tipi ile through hole montaja uygun olan bu kondansatör, ±20% tolerans ve bi-polar polarizasyon özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve kuplaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V