UMP0J470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMP0J470MDD1TP
UMP0J470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMP0J470MDD1TP, 47 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerance ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güvenilir bir performans sunar. 120 Hz'de 45 mA ripple current kapasitesi vardır. Bi-polar polarizasyon özelliği bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, ses devreleri, güç kaynakları ve analog elektronik tasarımlarında kullanılan yüksek güvenilirlik derecesine sahip bir bileşendir. Not: Bu ürün Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V