UMP0J220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UMP0J220MDD1TE
UMP0J220MDD1TE Hakkında
Nichicon UMP0J220MDD1TE, 22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 42 mA ve 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Bi-polar polarization özelliği ile AC ve DC uygulamalarında yer alan güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Ürün obsolete olarak sınıflandırılmış olup, tasarımcılar alternatif bileşen arayışında bulunmalıdır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V