UML1V4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UML1V4R7MDD
UML1V4R7MDD Hakkında
Nichicon UML1V4R7MDD, 4.7 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. ±20% tolerans ile yapılmıştır. 85°C'de 1000 saatlik ömür karakteristiğine sahip olan ürün, through-hole montajı için tasarlanmıştır. 120 Hz düşük frekans'ta 46 mA ripple akım sınırlaması ile güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V