UML1E4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UML1E
UML1E4R7MDD Hakkında
Nichicon UML1E4R7MDD, 4.7 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajına uygun olan bu komponentin, -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında 1000 saatlik ömrü vardır. ±20% toleranslı olup, 10 kHz'de 24 mA ve 120 Hz'de 16 mA ripple current özelliklerine sahiptir. Power supply filtreleme, DC-DC konvertörler ve genel sinyal filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V