UML1C470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UML1C470MDD
UML1C470MDD Hakkında
Nichicon UML1C470MDD, 47µF kapasitans değerine ve 16V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değeri ile üretilen komponent, yüksek frekansta 87 mA (10 kHz) ve düşük frekansta 58 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, DC-DC konverterleri ve diğer analog devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 87 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 58 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V