UMJ1HR47MDL
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMJ1HR47MDL
UMJ1HR47MDL Hakkında
Nichicon UMJ1HR47MDL, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 0.47 µF kapasitans değerine sahip bu polar kondansatör, 50V çalışma voltajında tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında operasyon yapabilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipi sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak yer alır. 10 kHz'de 6 mA ve 120 Hz'de 4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Parça durumu şu an obsolete olarak tanımlanmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V