UMJ1H010MDL
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UMJ1H010MDL
UMJ1H010MDL Hakkında
Nichicon UMJ1H010MDL, 1 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj derecelendirilmesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtre uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipiyle klasik PCB tasarımlarına uyum sağlar. 85°C'de 1000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. İşletme sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasında değişir. 10 kHz'de 12.6 mA, 120 Hz'de 8.4 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün şu anda üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.4 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V