UMJ1E330MDL
CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMJ1E330MDL
UMJ1E330MDL Hakkında
Nichicon UMJ1E330MDL, 33 µF kapasitans değerine sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan bileşen, ±20% tolerans değerine sahiptir. 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Kondansatör polarizedir ve doğru kutuplama ile bağlanması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V