UMF1V4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1V4R7MDD1TE
UMF1V4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon UMF1V4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole konfigürasyonda tasarlanmış, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 5 Ohm impedans ve ±20% tolerans değerine sahip bu komponent, yüksek frekans uygulamalarında 50 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesine ve düşük frekans uygulamalarında 25 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen komponent, 105°C'de 1000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. Audio amplifikasyonu, güç kaynakları ve analog sinyal işleme devreleri başta olmak üzere çeşitli endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V