UMF1V2R2MDD
CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1V2R2MDD
UMF1V2R2MDD Hakkında
Nichicon UMF1V2R2MDD, radial kurulumlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2.2 µF kapasitans ve 35 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına ve 1000 saat ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 5 Ohm impedans ile düşük frekans uygulamalarında 25 mA (120 Hz) ve yüksek frekans uygulamalarında 50 mA (100 kHz) ripple akımı toleransı vardır. ±20% tolerans ile güç kaynakları, filtreleme devreler ve timing uygulamalarında kullanılabilir. Radial, Can paket tipi ile PCB'ye dikey montaj sağlar. Parça, obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V