UMF1E4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1E
UMF1E4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon UMF1E4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve sinyal işleme işlemlerine kullanılır. ±20% tolerans, 5 Ohm impedans ve -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 1000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Düşük frekansda 25 mA (120 Hz) ve yüksek frekansda 50 mA (100 kHz) ripple current kapasitesi vardır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 50 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V