UMF1E220MDD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1E220MDD1TP
UMF1E220MDD1TP Hakkında
Nichicon UMF1E220MDD1TP, 22µF kapasitansı ve 25V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) çalışabilir. 105°C'de 1000 saat ömür garantisi ile güvenilir performans sağlar. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Düşük impedanslı tasarımı (1.3Ω) sayesinde 100 kHz'de 115 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali stabilize etme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V