UMF1C330MDD1TE
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1C330MDD1TE
UMF1C330MDD1TE Hakkında
Nichicon UMF1C330MDD1TE, 33 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim için tasarlanan bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 115 mA ve 120 Hz'de 57.5 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. 1.3 Ohm impedansı ile düşük frekans filtrasyonu, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde uygulanabilir. Radial, kutu paket şeklinde Through Hole montajı destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 115 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 57.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V