UMF1C220MDD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1C220MDD1TE
UMF1C220MDD1TE Hakkında
Nichicon UMF1C220MDD1TE, 22 µF kapasitansya sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme ve zaman sabitesi uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajına uygun radyal can paketinde sunulan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında işletme sıcaklığında 1000 saatlik ömür karakteristiğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen ve 2.6 Ohm empedansla tasarlanan bu kondansatör, eski tasarımlar ve bakım uygulamaları için mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 2.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V