UMF1A330MDD
CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMF1A330MDD
UMF1A330MDD Hakkında
Nichicon UMF1A330MDD, 33 µF kapasitansı ve 10 V rated voltage'a sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu komponent, 105°C'de 1000 saatlık ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ve 2.6 Ohm impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 40 mA ripple current kapasitesi 120 Hz'de belirlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 2.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V