UMA1V4R7MDD1TE
CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1V4R7MDD1TE
UMA1V4R7MDD1TE Hakkında
Nichicon UMA1V4R7MDD1TE, 4.7 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. ±20% toleransı ile 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında çalışabilir. 10 kHz'de 27 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple akımı taşıyabilir. Anahtarlamalı güç kaynakları, düşük voltaj uygulamaları ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V