UMA1V220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1V220MDD
UMA1V220MDD Hakkında
Nichicon UMA1V220MDD, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenebilir. 120 Hz'de 46 mA ripple akım kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu komponen, ürün tipi olarak Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 46 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V