UMA1HR22MDD1TP
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMA1HR22MDD1TP
UMA1HR22MDD1TP Hakkında
Nichicon UMA1HR22MDD1TP, 0.22 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V çalışma voltajı ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 3 mA ve 120 Hz'de 2 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi endüstriyel ve tüketici elektroniksi uygulamalarında kullanılmaktadır. Ürün şu anda üretimi durdurulmuş (Obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V